Praha.cz

 
Nacházíte se: Pražané Pražanům Vaše zprávy
Vaše zprávy
Divadlo Neklid pořádá třetí ročník Letních divadelních slavností Karla Čapka
Středa, 03. červen 2015 14:48

Divadelní studio Neklid, o.p.s. - Divadlo Neklid pořádá třetí ročník Letních divadelních slavností Karla Čapka. Třetí ročník je věnován 125. výročí narození mistra.

Celý článek...
 
Nová Poradna pro odvykání kouření v Praze
Pondělí, 09. červen 2014 22:11

Jistě je mezi Vámi mnoho těch, kteří se s většími či menšími úspěchy snaží přestat kouřit nebo nad tím uvažují. Dovolte mi proto, abychom Vám představili nově vzniklou Poradnu pro odvykání kouření. Přestat kouřit není vůbec jednoduché a proto je tu naše poradna – nabízíme Vám odbornou pomoc – zaměstnanci poradny mají vysokoškolské vzdělání přímo v oboru léčby závislostí. Dále Vám poskytneme cenné rady a podporu při Vašem odvykání.

Celý článek...
 
Festival Karlovo náměstí 15. 4.
Pondělí, 07. duben 2014 14:16

Zveme vás na street festival, který pro vás připravili dobrovolníci organizace Inex. Přijďte si popovídat s mezinárodními dobrovolníky a zjistit, jak se můžete zapojit vy. Přijďte se něco dozvědět o rozvojových tématech i o naší vlastní společnosti. Přijďte se jen tak pobavit – bude se hrát: divadlo, hudba i fotbal!

Celý článek...
 
Velký koloběžkový závod ve Stromovce
Pondělí, 07. duben 2014 14:10

V sobotu 26.4.2014 se koná již 3. ročník Velkého koloběžkového závodu. Akce proběhne ve Stromovce, před Šlechtovou restaurací. Jako obvykle se jedná celodenní program, tentokrát v režii slavného Čtyřlístku, který bude osobně přítomen.

Celý článek...
 
Pankrácký Rynek - Bistro z poctivých potravin
Úterý, 01. duben 2014 09:19
Bistro z poctivých potravin

Perfect Bistro na Pankráckém Rynku bude nabízet sezónní portfolio kvalitních pokrmů připravovaných z poctivých surovin stylem „fast food v kvalitě slow food“. Ochutnáte zde poctivě zpracované sezónní a lokální suroviny, takže jako zákazník víte, odkud jídlo pochází a jakou urazilo cestu na váš stůl.

Celý článek...
 
Velikonoční jarmareční rej v Parku Hostivař
Úterý, 01. duben 2014 08:28
Velikonoční jarmareční rej

Řemeslné trhy se konají ve čtvrtek 17.4.2014 od 10:00 do 18:00 hod ve 2. patře obchodního centra Park Hostivař. Návštěvníci si budou moci zakoupit originální, ručně vyráběné výrobky od českých tvůrkyň. Dále si budou moci zasoutěžit, navštívit výstavu Lega a také si zdarma uplést svoji pomlázku. Kdo to nebude umět, toho to naučíme.

Celý článek...
 


Strana 1 z 3

Kde nás najdete online

Facebook Praha.cz Twitter Praha.cz Google+ Praha.cz